Logo Miasto i Gmina Działoszyn

News

News zdjęcie id 967

DZIEŃ KOBIET DZIAŁOSZYN 2020

10.03.2020

W dniu 8 marca 2020 r. na Hali Sportowej w Działoszynie odbyła się impreza zorganizowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn p. Rafała Draba dla mieszkanek gminy z okazji Dnia Kobiet. Każdej z Pań Burmistrz osobiście wręczył tulipana. O godzinie 16:00 na scenie pojawił się prezenter Radia Ziemi Wieluńskiej Marcin Marciniak, który przywitał zgromadzone na uroczystości panie.

Jako pierwsze zaprezentowały się grupy i sekcje z Miejsko- Gminnego Domu Kultury w Działoszynie.  Następnie na działoszyńskiej scenie zaprezentował się Bartosz Jagielski, znany z takich hitów jak „Jedna z gwiazd” czy „Diablica”. Podczas koncertu fanki Bartosza Jagielskiego otrzymały od artysty upominki w postaci płyt i poduszek. Przed koncertem zespołu MILANO Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn p. Rafał Drab osobiście podczas imprezy złożył mieszkankom oraz paniom z gmin ościennych życzenia. Życząc wszystkim kobietom dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień. Przed koncertem zespołu MILANO prezenter Radia ZW przeprowadził konkursy dla uczestniczek wydarzenia. Wśród nagród znalazły się vouchery upominkowe od salonów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich, sklepów z Działoszyna, jak również nagrody w postaci kosmetyków i przedmiotów, które na co dzień przydatne są paniom. Nagrody osobiście wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn. Punktualnie o godzinie 18:00 na scenie koncert rozpoczął zespół MILANO, który porwał zgromadzone panie do wspólnej zabawy. Panie uczestniczące w wydarzeniu miały możliwość wspólnego występu na scenie z zespołem MILANO oraz zaśpiewanie największych przebojów zespołu.

Pełna lista darczyńców:

Zakład Produkcyjno-Handlowy EDMAL Edward Malatyński, Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw WALDIBEN, INSDER Marcin Derek, Z.P.H.U. "TRANS-KRUSZ" Marek Błasiak Szczyty, Z.H.U. „ZBYSZKO” Zbigniew Ejbich, Przedsiębiorstwo  HEKTOR Sp. z o.o., Zakład Kredowy Minerał Sp. z o.o., Zakład Produkcyjno-Handlowy ADMAT-POL Artur Szczepaniak, Zakład Remontowo Budowlany JORG s.c. Grzegorz Kukuła, Lazur Salon Jubilerski Działoszyn, Prospekt Marcin Wypych Pajęczno, Usługi Transportowe Sławomir Moryń, Firma Handlowa LORMAX Zbigniew Lorentowicz, Galeria Fryzur i Urody Ewa Klimczak, Studio Figura Pajęczno, Media Sklep Tytus Nonckiewicz, Zakład Handlowy ELDA Anita Posmyk-Siajkowska, Studio Urody „SHE” Dagmara Wróblewska, Zakład Fryzjerski Joanna Drabowicz, Salon Kosmetyczny Marta Jeziak- Szmid, Salon Kosmetyczny EVA Ewa Szczuka, Salon Fryzjerski Monika Korkus, Studio Fryzur Paulina Ptak, Studio Fryzjerskie ALICJA Agata Kłos, Salon Fryzjerski Borys Przybyłek, Salon Fryzjerski AGA Agnieszka Kutarba, Stylowy Dom Marta Dutkiewicz

Burmistrz Działoszyna

RAFAŁ DRAB

Przyjęcia interesantów:
wtorek od 9:00 do 12:00
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Urząd Miasta i Gminy Działoszyn

ul. Piłsudskiego 21
98-355 Działoszyn
tel.: (43) 84 13 177 
fax: (43) 84 13 680
sekretariat@dzialoszyn.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.