Logo Miasto i Gmina Działoszyn

Projekt "Otwarci na jutro"

Ogłoszenie przetargu

     Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działoszynie ogłasza przetarg na organizację, przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów, kursów oraz badań medycyny pracy w związku z realizacją Projektu pod nazwą Otwarci na jutro,

więcej

Informacja o zakończeniu warsztatów i szkoleń realizowanych w ramach projektu "Otwarci na jutro"

 Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działoszynie informuje o zakończeniu cyklu wszystkich szkoleń oraz warsztatów realizowanych w ramach projektu „Otwarci na jutro”.

więcej

Zakończenie warsztatów "Otwarci na jutro"

     Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działoszynie będacy realizatorem projektu „Otwarci na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, ma przyjemność poinformować o zrealizowanych  w maju i czerwcu, w ramach aktywnej integracji,  warsztatach i szkoleniach. 

więcej

Kolejne edycja "Otwarci na jutro"

 Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działoszynie ma przyjemność poinformować o rozpoczeciu kolejnej edycji projektu „Otwarci na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

więcej

Rozstrzygnięcie przetargu "Otwarci na jutro"

     Miejsko-Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Działoszynie – Zamawiający w postępowaniu opisanym powyżej – na podstawie art. 92 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r.

więcej

Przetarg dot. projektu "Otwarci na jutro"

      Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działoszynie ogłasza przetarg na organizację, przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów,...

więcej

Aneks do umowy "Otwarci na jutro"

Umowa została podpisana w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi przez Burmistrza Działoszyna Pana Rafała Draba oraz  Skarbnik Panią Agatę Karbownik.
 

więcej

Zatwierdzenie wniosku "Otwarci na jutro"

Rezultatem udziału w projekcie będzie podniesienie kompetencji psychospołecznych, motywacji do podjęcia zatrudnienia, wiedzy z zakresu poszukiwania pracy, a także zdobycie umiejętności zawodowych, umożliwiających zdobycie pracy.

więcej

"Otwarci na jutro" - kurs kosmetyki

     W dniu 20.04.2009 r. rozpoczęły się pierwsze szkolenia -  kurs kosmetyki z elementami wizażu, w których udział wzięło 8 Beneficjentek. Zajęcia odbywają się w Działoszynie w sali (kawiarenka) przy Hali Sportowej przy ul. Ogrodowej.

więcej

Projekt "Otwarci na jutro"

     Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działoszynie realizuje projekt pt. „Otwarci na jutro” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Ośrodki Pomocy Społecznej, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Instytucją pośredniczącą 2 stopnia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi.

więcej

Oferty na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń, kursów itp.

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń, kursów, warsztatów, badań z zakresu medycyny pracy dla potrzeb realizowanego Projektu .

więcej

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dla projektu "Otwarci na jutro"

     Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Działoszynie zawiadamia o wyborze najkorzystniejszej oferty na udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki nr sprawy MGOPS-KL-1/2009 na zadanie: Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń, kursów oraz warsztatów w związku z realizacją Projektu pod nazwą "Otwarci na jutro".

więcej

Burmistrz Działoszyna

RAFAŁ DRAB

Przyjęcia interesantów:
wtorek od godz. 9.00 do 12.00
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Urząd Miasta i Gminy Działoszyn

ul. Piłsudskiego 21
98-355 Działoszyn
tel.: (43) 84 13 177 
fax: (43) 84 13 680
e-mail: sekretariat@dzialoszyn.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.