Logo Miasto i Gmina Działoszyn

Piłka nożna

ULKS Działoszyn

Wyniki w 2015 roku na szczeblu wojewódzkim - indywidualnie

I.  Biegi w Wolborzu  na 2000 metrów
     2 m. Bociąga Katarzyna 
     3m. Łakoma Eliza  
     5m. Bukowiec  Magda 
     6m. Nonckiewicz Małgorzata
     9m. Folentarska Joanna  

3000metrów 
     5m. Wykrota Julia
     6m. Kmiecik Natalia 
     7m. Nowak Karolina 

2000 metrów chłopców 
     5m. Uryszek Maciej 
     8m. Trzeciakiewicz Dominik 

5000 metrów 
    5m. Drabowicz Jarosław 
    6m. Janeczek Wiesław 
    8m. Piotrowski Paweł 
    10m. Strzelczyk Łukasz 

II. Warcaby 64 polowe 
    do 13 stu lat - 7 miejsce Wiktor Paulina  8 m. Nowak Kinga  10 m. Tasarz Miłosz
    do 19stu lat - 3 miejsce Gadzaliński Sebastian 
    powyżej 35 lat - 2 miejsce Gosławska Anna 

III  Strzelectwo sportowe 
kobiety 
     2m. Konieczna Sylwia  
     3 m. Konieczna Patrycja  
     4 m. Matyja Daria  
     9m. Gliga Oliwia
     10m. Krysiak Patrycja
     12m. Drab Martyna 
mężczyźni 
     2m. Kruk Jan
     4m. Ranoszek Łukasz
     5m. Leszczyński Marek
     11m. Jagielski Łukasz

IV  Szachy 
kobiety 
 Kat. młodziczka 
     1m. Zakrzewska Dominika , 4m. Marciniak Sylwia,  6m. Lewndowska Zuzanna,  7m. Wiktor Paulina,  
     8m. Graczyk Natalia 
  juniorki 
    4m. Kuzyk Amelia,  5m. Jarząb Marta 

mężczyźni 
kat. młodzik 
     9m. Graczyk Franciszek 
kat. junior 
     6m. Wojtal Michał,  7m. Jęś Mateusz, 10m. Kasprzak Dominik 
    

  Wyniki w 2015 roku na szczeblu wojewódzkim - drużynowo

VI miejsce - Halowe mistrzostwa w piłce nożnej kobiet powyżej 16 lat
VIII miejsce - Halowe mistrzostwa w piłce nożnej kobiet do 16 lat 
I miejsce - Masowe biegi przełajowe w Wolborzu 
VII miejsce - Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet 
VI miejsce - Warcaby  64 polowe  
VI miejsce - Tenis stołowy kategoria żak i młodzik 
IV miejsce - Tenis stołowy w kategorii kadet i junior  
VIII miejsce - Tenis stołowy  kategoria senior 
VIII miejsce - Piłkarska kadra czeka chłopców 
III miejsce - Piłkarska kadra czeka dziewcząt 
X miejsce - Letnie igrzyska w Ręcznie 
X miejsce - Piłka siatkowa plażowa mężczyzn 
V miejsce - Turniej piłki nożnej drużyn niezwiązkowych  
IV miejsce - Mistrzostwa w piłce nożnej działaczy LZS 
IV miejsce- Turniej piłki nożnej kobiet ej 16 lat 
I , III, IX miejsce - Mistrzostwa w strzelectwie  sportowym 
IX miejsce - Ogólnopolskie mistrzostwa w biegach przełajowych w Wolborzu 
III miejsce - Mistrzostwa w szachach 
IV miejsce - Mistrzostwa w koszykówce kobiet 
III miejsce - Mistrzostwa w koszykówce mężczyzn 
II miejsce - Mistrzostwa w  warcabach 100 polowych 
V, VII miejsce - Mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii open mężczyzn 

  Wyniki w 2013 roku na szczeblu wojewódzkim

V miejsce - Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt w Opocznie powyżej 16 lat
V miejsce - Warcaby w Drużbicach drużynowo
VII miejsce - Szachy w Sieradzu drużynowo
III miejsce - Siatkówka kobiet eliminacje międzypowiatowe w Kobielach (końcowa klasyfikacja 8 miejsce)
I miejsce - Wojewódzkie biegi przełajowe w Wolborzu drużynowo (indywidualnie dwa 1-sze miejsca, jedno 2-gie, dwa 3-cie, cztery 4-te, dwa 5-te oraz trzy 6-te miejsca)
III miejsce - Piłka siatkowa mężczyzn w Kleszczowie eliminacje międzypowiatowe (końcowa klasyfikacja 8 miejsce)
XXII miejsce - Tenis stołowy w Moszczenicy kat. Żak i Młodzik drużynowo
IV miejsce - Tenis stołowy w Moszczenicy kat. Kadet, Junior druzynowo
IX miejsce - Tenis stołowy Osjaków kat. senior drużynowo
IV miejsce - Piłka nożna Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt w Radomsku finał
II miejsce - Piłka nożna Piłkarska Kadra Czeka chłopców Działoszyn eliminacje międzypowiatowe (końcowa klasyfikacja 7 miejsce)
IV miejsce - Mała Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt Zelów eliminacje międzypowiatowe 
I miejsce - Mała Piłkarska Kadra Czeka chłopców Działoszyn w eliminacje międzypowiatowe
XIV miejsce - Wojewódzkie Igrzyska Sportowe w Ręcznie drużynowo 

 

  Wyniki w 2013 roku na szczeblu powiatowym

XII miejsce - Halowa Piłka Nożna seniorów
V miejsce - Halowa Piłka Nożna chłopców do 14 lat
II miejsce - Halowa Piłka Nożna dziewcząt do 14 lat
II miejsce - Halowa Piłka Nożna dziewcząt do 16 lat
IV miejsce - Halowa Piłka Nożna chłopców do 16 lat
II miejsce - Tenis stołowy drużynowo
III miejsce - Halowa Piłka Nożna do 18 lat dziewczyny
I miejsce - Halowa Piłka Nożna do 18 lat chłopcy
I miejsce - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Piłkarska Kadra Czeka dziewczyny
I miejsce - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Piłkarska Kadra Czeka chłopcy
I miejsce - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej mała Piłkarska Kadra Czeka dziewczyny
I miejsce - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej mała Piłkarska Kadra Czeka chłopcy
I miejsce - Powiatowa Liga Juniorów piłka nożna sezon 2012/2013 

 

  Wyniki w 2012 roku na szczeblu krajowym

XXII miejsce - Masowe jesienne biegi przełajowe w Wolborzu
II miejsce - Indywidualnie w kategorii Seniorek w biegu na 4000 m
VIII miejsce - Indywidualne w kategorii Seniorów w biegu na 5000 m

  Wyniki w 2012 roku na szczeblu wojewódzkim

V miejsce - Halowe mistrzostwa w piłce nożnej kobiet powyżej 16-stu lat
XIV miejsce - Halowe mistrzostwa w piłce nożnej chłopców do 16-stu lat
V miejsce - Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet
X miejsce - Mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii Żak
IV miejsce - Mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii senior
IV miejsce - Turniej piłki nożnej Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt
XI miejsce - Turniej piłki nożnej Piłkarska Kadra Czeka chłopców
IV miejsce - Mistrzostwa Wojewódzkie LZS w piłce nożnej drużyn niezwiązkowych
VI miejsce - Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w strzelectwie
IV miejsce - Mistrzostwa w koszykówce kobiet
V miejsce - Mistrzostwa w koszykówce mężczyzn
V miejsce - Turniej piłki nożnej Mała Piłkarska Kadra Czeka chłopców
II miejsce - Mistrzostwa w piłce nożnej kobiet powyżej 16-stu lat na Orliku
X miejsce - Letnie igrzyska LZS
III miejsce - Wiosenne biegi przełajowe drużynowo
III miejsce - Indywidualnie w kategorii seniorów na 5000 m
III i IV miejsce - Indywidualnie w kategorii seniorek na 4000 m
III miejsce - Indywidualnie w kategorii szkół podstawowych na 600 m

  Wyniki w 2012 roku na szczeblu powiatu

V miejsce - Mistrzostwa halowej piłki nożnej seniorów
II miejsce - Powiatowy halowy turniej piłki nożnej dziewcząt do 16-stu lat
II miejsce - Powiatowy halowy turniej piłki nożnej chłopców do 16-stu lat
II miejsce - Powiatowy halowy turniej piłki nożnej dziewcząt do 18-stu lat
I miejsce - Powiatowy halowy turniej piłki nożnej chłopców do 18-stu lat
II miejsce - Drużynowo w Powiatowym turnieju tenisa stołowego
II miejsce - Mistrzostwa powiatu w halowym turnieju piłki nożnej kobiet do 16-stu lat
IV miejsce w Mistrzostwach powiatu w halowym turnieju piłki nożnej chłopców do 16-stu lat
I miejsce - Powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt  Piłkarska Kadra Czeka
I miejsce - Powiatowy turniej piłki nożnej chłopców Piłkarska Kadra Czeka
VII miejsce - Powiatowy turniej  nożnej na Orliku seniorzy
IV miejsce - Powiatowa Liga Juniorów w piłce nożnej sezon 2011/2012 

Burmistrz Działoszyna

RAFAŁ DRAB

Przyjęcia interesantów:
wtorek od godz. 9.00 do 12.00
po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Urząd Miasta i Gminy Działoszyn

ul. Piłsudskiego 21
98-355 Działoszyn
tel.: (43) 84 13 177 
fax: (43) 84 13 680
e-mail: sekretariat@dzialoszyn.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.